ULICA MONIUSZKI PIĘKNIEJE

Jak już informowaliśmy przebudowa ulicy Moniuszki to inwestycja, na którą Burmistrz Dariusz Edward Jaworski przy wsparciu Poseł na Sejm RP Elżbiety Płonki, Europoseł Elżbiety Rafalskiej oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 829 053 zł.

Prace są coraz bardziej zaawansowane a okolica powoli staje się piękniejsza. Po przebudowie ulica Moniuszki, na odcinku przylegającym do Parku Drogowskazów i Słupów Milowych Cywilizacji będzie wyglądać jak trasa spacerowa. Dzięki odsunięciu w tym miejscu chodnika od jezdni oraz zamontowaniu progów zwalniających, wzrośnie bezpieczeństwo użytkowników. Zostanie zamontowana także mała infrastruktura w postaci m.in. ławek.

Burmistrz Dariusz Edward Jaworski, Zastępca Burmistrza, Skarbnik oraz Sekretarz Miasta i Gminy Witnica z zadowoleniem przyjrzeli się postępom w realizacji tej, tak ważnej dla mieszkańców Witnicy, inwestycji. Spotkali się także z przedstawicielem wykonawcy, z którym omówili kilka kwestii związanych z realizacją zadania.

Wielkość czcionki
Kontrast