Przebudowa ulicy Moniuszki

Od kilku miesięcy regularnie informowaliśmy Państwa o postępach prac na ulicy Moniuszki w Witnicy. Teraz możemy się oficjalnie pochwalić. Zadanie wykonane!

Realizacja inwestycji pn. „Przebudowa ulicy Moniuszki w Witnicy” była możliwa dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, które Burmistrz Dariusz Edward Jaworski pozyskał przy wsparciu Poseł na Sejm RP Elżbiety Płonki, Europoseł Elżbiety Rafalskiej oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka.

W ciągu tych kilku miesięcy ulica Moniuszki zmieniła się nie do poznania. Realizacja inwestycji przyczyniła się do podniesienia atrakcyjności całego Parku Drogowskazów i Słupów Milowych Cywilizacji. Dzięki progom zwalniającym, przejściom dla pieszych czy odsunięciu chodnika od jezdni droga do szkoły i pracy jest teraz bezpieczniejsza.

To jak się czujemy w naszym mieście i jak je postrzegamy w dużej mierze zależy od tego jak ono wygląda i co ma nam do zaoferowania, dlatego mając na względzie komfort i bezpieczeństwo mieszkańców Gmina Witnica realizuje kolejne inwestycje drogowe.

Wielkość czcionki
Kontrast