Połączone posiedzenie stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy
Połączone posiedzenie stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy
Przewodniczący stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy informują, że w dniu 25 maja 2026 r. o godz. 16:00 odbędzie się połączone posiedzenie stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy. Miejsce rozpoczęcia spotkania to baza MZK, po czym obrady zostaną przeniesione i będą kontynuowane w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy (ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6).
Porządek posiedzenia obejmuje:
-
Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum poszczególnych komisji.
-
Wybór prowadzącego obrady połączonego posiedzenia stałych komisji.
-
Przyjęcie porządku posiedzenia.
-
Kwestie związane z Bazą MZK w Witnicy.
-
Przyjęcie protokołów z poprzednich komisji.
-
Omówienie i opiniowanie materiałów sesyjnych.
-
Zakończenie posiedzenia.
Posiedzenie zostało zwołane przez
Przewodniczącą Komisji Gospodarki Komunalnej i Budżetu Beatę Matowską ,
Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Zofię Pocztarek oraz
Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Krzysztofa Przybyła.





