Połączone posiedzenie stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy

Połączone posiedzenie stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy

Przewodniczący stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy informują, że w dniu 25 maja 2026 r. o godz. 16:00 odbędzie się połączone posiedzenie stałych komisji Rady Miejskiej w Witnicy. Miejsce rozpoczęcia spotkania to baza MZK, po czym obrady zostaną przeniesione i będą kontynuowane w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy (ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6).

Porządek posiedzenia obejmuje:

  • Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum poszczególnych komisji.

  • Wybór prowadzącego obrady połączonego posiedzenia stałych komisji.

  • Przyjęcie porządku posiedzenia.

  • Kwestie związane z Bazą MZK w Witnicy.

  • Przyjęcie protokołów z poprzednich komisji.

  • Omówienie i opiniowanie materiałów sesyjnych.

  • Zakończenie posiedzenia.

Posiedzenie zostało zwołane przez
Przewodniczącą Komisji Gospodarki Komunalnej i Budżetu Beatę Matowską
,
Przewodniczącą Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Zofię Pocztarek
oraz
Przewodniczącego Komisji Rozwoju Wsi, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska Krzysztofa Przybyła
.

Wielkość czcionki
Kontrast