KONSULTACJE SPOŁECZNE STRATEGII ROZWOJU MIASTA I GMINY WITNICA DO ROKU 2030

Szanowni Państwo, Gmina Witnica przygotowała Strategię Rozwoju Miasta i Gminy Witnica do roku 2030
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii na temat dokumentu oraz sformułowanie uwag i wniosków celem uzupełnienia projektu zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Jeśli chcą Państwo mieć wpływ na działania rozwojowe naszej Gminy to prosimy wypełnienie poniższej ankiety:
ANKIETA na potrzeby konsultacji społecznych Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Witnica do roku 2030

Wypełnione ankiety należy dostarczać w terminie od 24 czerwca do 30 lipca 2021 r.:

– drogą elektroniczną na adres gospodarkakomunalna@witnica.pl lub

– drogą korespondencyjną na adres: Urząd Miasta i Gminy Witnica, ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6, 66-460 Witnica, z dopiskiem „ankiety – strategia” lub

-bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Witnica, ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6, 66-460 Witnica (sprawą zajmuje się Pani Anna Ilczyna).

Linki do ankiety i projektu „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Witnica do roku 2030” zamieszczone są również na następujących stronach internetowych:

1. ANKIETA 

2. STRATEGIA

Ankietę można wypełnić również przez smartphone‘a skanując poniższe kody QR

LINK DO PROJEKTU STRATEGII

LINK DO  ANKIETY

W związku z konsultacjami społecznymi Burmistrz Witnicy informuje, że 05.07.2021 r. (poniedziałek), o godz. 15.30 w Urzędzie Miasta i Gminy Witnica w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie konsultacyjne. Zapraszamy do udziału mieszkańców Gminy, lokalnych partnerów społecznych i gospodarczych i wszystkich innych zainteresowanych tematyką objętą zakresem konsultacji. Program spotkania zakłada krótką prezentację dotychczas zrealizowanych prac nad projektem „Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Witnica do roku 2030”, a następnie możliwość zgłaszania uwag i dyskusji z ekspertami oraz członkami zespołu opracowującego dokument.

Burmistrz Miasta i Gminy Witnica
Dariusz Edward Jaworski

Wielkość czcionki
Kontrast