Rusza nabór do Żłobka „Radosny Maluszek” w Witnicy

Szanowni Rodzice,

na podstawie Zarządzenia nr WOR.0050.9.2023.WKOS Burmistrza Miasta i Gminy Witnica z dnia 31 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na okres od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r. do Żłobka „Radosny Maluszek” w Witnicy oraz kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów, a także liczbę punktów możliwą do uzyskania za poszczególne kryteria, informuję że ustalono stosowny harmonogram naboru.

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym na okres od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r. do żłobka, dla którego organem prowadzącym jest Gmina Witnica.

 

l.p. Czynności rekrutacyjne Termin w postępowaniu rekrutacyjnym
1. Złożenie deklaracji, potwierdzającej chęć pozostawienia dziecka na kolejny rok w żłobku. do 28 lutego 2023 r.
2. Złożenie wniosku o przyjęcie do żłobka wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. od 1 do 14 marca 2023 r.
3. Weryfikacja przez Komisję Rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do żłobka i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. od 15 do 24 marca 2023 r.
4. Podanie do publicznej wiadomości przez Komisję Rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. do 31 marca 2023 r.

 

 

 

Wnioski dotyczące rekrutacji znajdują się w placówce wychowawczej, do której zamierzają Państwo zgłosić swoje dziecko / dzieci oraz na stronie:  https://bip.wrota.lubuskie.pl/zlobekwitnica/42/9/KARTA__ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_ZLOBKA/.

 

Wielkość czcionki
Kontrast