ULICA MONIUSZKI PIĘKNIEJE

26 maja 2023

Jak już informowaliśmy przebudowa ulicy Moniuszki to inwestycja, na którą Burmistrz Dariusz Edward Jaworski przy wsparciu Poseł na Sejm RP Elżbiety Płonki, Europoseł Elżbiety Rafalskiej oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 829 053 zł.

(więcej…)

WITNICA SZKÓŁKA PIŁKARSKA „ABRA” ZAPRASZA NA „GMINNY TURBOKOZAK”

26 maja 2023
Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, do udziału w gminnym TURBOKOKZAKU
Ilość miejsc jest ograniczona. Termin dopasowany indywidualnie do uczestnika. Zwycięzca zdobywa piękny puchar i nagrodę rzeczową. Podział na kategorię damską i męską. Wydarzenie objęte jest patronatem Dariusza Edwarda Jaworskiego Burmistrza Miasta i Gminy Witnica.

(więcej…)

SPOTKANIE INFORMACYJNE Z PRZEDSTAWICIELEM LOKALNEJ GRUPY DZIAŁANIA STWORZYSZENIE ZIELONA DOLINA ODRY I WARTY

25 maja 2023

Gmina Witnica od 2006 roku należy do Lokalnej Grupy Działania (LGD) Stworzyszenie Zielona Dolina Odry i Warty. W ramach realizacji programu LEADER, LGD regularnie prowadzi nabory wniosków na projekty grantowe. Leader to działająca w ramach PROW metoda realizowania projektów w oparciu o partnerstwo sektora publicznego, społecznego i gospodarczego, mająca na celu wsparcie rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność. Na przestrzeni lat na terenie naszej gminy zrealizowano wiele projektów dofinansowanych z działania LEADER w ramach perspektyw finansowych 2007-2013 i 2014-2020.
(więcej…)

KOMUNIKAT DLA ODBIORCÓW WODY W WITNICY

25 maja 2023
Informujemy, że w nocy z 25.05.2023 r. na 26.05.2023 r. odbędzie się czyszczenie hydrodynamiczne sieci wodociągowej na ulicach Cegielniana, Wiosny Ludów, Generała Sikorskiego, K.E.N, Zacisze oraz Żaków.

(więcej…)

Wielkość czcionki
Kontrast