2 600 000 zł na budowę Orlika
2 600 000 zł na budowę Orlika (w tym 1,16 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki) – umowa z wykonawcą została właśnie podpisana.
Kolejna inwestycja z fazy papierowej przechodzi do świata realnego.
Przedstawicielki firmy Mizar podpisały dzisiaj umowę na wykonanie inwestycji przy Szkole Podstawowej nr 2 w Witnicy.
Powstanie wielozadaniowy Orlik na którym będzie można zagrać w
– Piłkę Nożną,
– Koszykówkę,
– Siatkówkę,
– Tenis ziemny,
Cała przestrzeń będzie miała sztuczne oświetlenie.
To kolejny krok w przyszłość dla naszych dzieci, ich komfortu i rozwoju.






