Skład rady

RADA MIEJSKA W WITNICY

PRZYJĘCIA INTERESANTÓW

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Witnicy

Agnieszka Hołubowska

przyjmuje interesantów w każdą środę od godz. 13.30 do 15.30
w pokoju nr 3 Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy.

 

Skład Rady Miejskiej kadencji 2014-2018
Okręg wyborczy nr 1
Maria Butrym – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Azaliowa, Cmentarna, Energetyków, Fiołkowa, Konopnickiej, Liliowa, Moniuszki: nr 8 i 10, Różana, Sportowa, Strzelecka, Świętego Jerzego, Tulipanowa, Wielka, Zielna, Żonkilowa
Okręg nr 2
Zdzisław Mikisz – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Cegielniana, Gajowa, Jagodowa, Komisji Edukacji Narodowej, Kosynierów Mirosławskich, Lisia, Łowiecka, Myśliwska, Potok, Szkolna, Wilcza, Wiosny Ludów, Zacisze, Żaków
Okręg nr 3
Marek Kobylański – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Bociania, Droga Polna, Gołębia, Jaskółcza, Jastrzębia, Kościuszki, Krótka, Krucza, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Orła Bielika, Osadników, Piaskowa, Ptasia, Repatriantów, Rolna, Słowicza, Sokola, Sowia, Starzyńskiego: od nr 1 do nr 9 oraz nr 11, Strusia, Traugutta, Wysockiego, Zaułek Kowalski, Żurawia
Okręg nr 4
Agnieszka Chudziak – Komitet Wyborczy Wyborców  Agnieszki Chudziak
poprzednio: Krystyna Wojkowska – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000 (zrezygnowała z mandatu)
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Gorzowska, Plac Andrzeja Zabłockiego, Moniuszki: nr 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13a, Parkowa, Plac Wolności, Kostrzyńska od nr 1 do nr 12B, Sikorskiego: od nr 3 do nr 13 oraz nr 15, Zaułek Kościelny
Okręg nr 5
Piotr Zakryszko – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Granitowa, Kolejowa, Maszynowa, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Papiernicza, Poprzeczna, Przemysłowa, Słoneczna, Spedycyjna, Stalowa, Towarowa, Transportowa, Usługowa, Zaułek Polny, Żwirowa
Okręg nr 6
Danuta Szybińska-Juszczuk – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Akacjowa, Dębowa, Kasztanowa, Końcowa, Leśna, Osiedle Zachodnie, Kostrzyńska od nr 13 do końca ulicy, Sosnowa, Świerkowa
Okręg nr 7
Jacek Piwkowski – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Bajkowa, Fabryczna, Sikorskiego: nr 14 oraz od nr 16 do końca ulicy, Starzyńskiego: nr 10 oraz od nr 12 do końca ulicy, Wesoła
Okręg nr 8
Artur Stojanowski – Komitet Wyborczy Wyborców ,,Witnicka Prawda”
poprzednio: Roman Urbaniec – Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe (zrezygnował z mandatu)
Granice okręgu wyborczego
Witnica – ulice: Czereśniowa, Czerwonych Maków, ks. Józefa Bielaka, Pocztowa, Łąkowa, 1-go Maja, Rybacka, Spokojna, Ścieżka Rybacka, Wędkarska, Wierzbowa, Wiśniowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zaułek Wodny
Okręg nr 9
Grażyna Dudek – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
Granice okręgu wyborczego
Sołectwo Nowiny Wielkie
Okręg nr 10
Izabela Araszczuk – Komitet Wyborczy Wyborców gminawitnica24.pl
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Boguszyniec, Kłopotowo, Oksza, Pyrzany, Świerkocin
Okręg nr 11
Rafał Ławniczak – Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Białcz, Białczyk,
Okręg nr 12
Zygmunt Wilk – Komitet Wyborczy Wyborców Witnica 2000
 Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Mosina, Nowe Dzieduszyce, Sosny, Stare Dzieduszyce, Tarnówek
Okręg nr 13
Agnieszka Hołubowska – Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Dąbroszyn, Krześniczka
Okręg nr 14
Marek Mołdoch – Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Sołectwo: Kamień Wielki
Okręg nr 15
Czesław Hładki – Komitet Wyborczy   Polskie Stronnictwo Ludowe
Granice okręgu wyborczego
Sołectwa: Kamień Mały, Mościce, Mościczki
Wielkość czcionki
Kontrast