Zachmurzenie 1°C

Aktualności

Nowoczesny rolnik w internetowym świecie

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów zaprasza rolników z terenu naszej gminy na spotkanie dotyczące korzystania z nowych technologii. Spotkanie odbędzie się 24 listopada w Starostwie Powiatowym.


Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wraz z bankiem BGŻ BNP Paribas oraz firmą Syngenta organizuje ogólnopolski cykl powiatowych spotkań informacyjnych adresowanych do rolników. Będą one dotyczyć korzyści z używania Internetu w prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Organizatorzy liczą na to, iż spotkania te zwiększą umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii i pozwolą zdobyć praktyczną wiedzę, która pomoże rolnikom w codziennej działalności. Spotkanie dla rolników z powiatu gorzowskiego odbędzie się 24 listopada o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Gorzowie Wlkp. przy ul. Pankiewicza 5-7. Partnerem spotkania jest Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
- Chcąc by spotkania miały charakter praktyczny, zachęcamy do zabrania ze sobą swoich urządzeń typu laptop, tablet czy też smartfon. Urządzenia te nie są wymagane, ale na pewno pomogą w przyswajaniu wiedzy, którą będziemy przekazywać – mówią organizatorzy. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, organizator uprzejmie prosi o potwierdzenie swojej obecności telefonicznie pod numerem 797 901 126 lub elektronicznie na adres e-mail: spotkania@kss.org.pl do 7 dni przed spotkaniem.

(fot. KSS)


Kamera internetowa

Kamera internetowa

 

Obraz z kamery internetowej - deptak w Witnicy. Kliknij w poniższe zdjęcie: