Lekki deszcz 26°C

Aktualności

Jubileusz pracy zawodowej.

Pani Danuta Mazur obchodzi Jubileusz 25-lecia pracy zawodowej. Burmistrz naszej Gminy – Pan Dariusz Jaworski wręczył Pani Danucie z tej okazji pamiątkowy dyplom wraz z nagrodą okolicznościową i kwiaty.

Pani Danuta ukończyła studia wyższe w zakresie rachunkowości i zarządzania finansami. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmach takich jak WITNICA METAL czy WIDOF. Od kwietnia 2017 roku pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy w Witnicy, gdzie dała się poznać, jako pracownik rzetelny i potrafiący pracować pod presją czasu.

Jubilatce życzymy jeszcze wielu pomyślnych i owocnych lat w służbie mieszkańcom Miasta i Gminy Witnica!

 

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Zespół Szkół Samorządowych rozpoczął nabór na przyszły rok szkolny. Na absolwentów gimnazjum czekają liceum, technikum i szkoła branżowa. Szkoła realizuje wielki projekt unijny, więc nauka w ,,Koperniku’’ będzie bardzo atrakcyjna!

 

 

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Gotowe są już nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych. Pierwszeństwo w nich mają uczniowie, ale mieszkańcy za 2-3 zł mogą również jeździć po gminie.

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

W Urzędzie Miasta i Gminy ruszył już punkt bezpłatnych porad prawnych! Gmina bezpłatnie udostępniła powiatowi lokal na ten cel.