Lekki deszcz 26°C

Aktualności

Jak zapobiegać rakowi?

W ramach cyklu ,,Wszechnica Zdrowia’’ Szpital Wojewódzki w Gorzowie zaprasza w poniedziałek na spotkanie z lekarzem ginekologiem - onkologiem. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o zapobieganiu i leczeniu chorób nowotworowych u kobiet.

 

 

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. W ramach cyklu ,,Wszechnica Zdrowia’’ zaprasza na spotkanie z lek. Anną Rzeźniewską, specjalistą ginekologiem onkologiem. W programie spotkania:

- Choroby kobiece bez tajemnic

- Jak zapobiegać chorobom nowotworowym kobiet

- Jak ustrzec się raka jajnika, raka szyjki macicy, raka piersi

- Możliwości leczenia chorób kobiecych w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej szpitala (niski parter) w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 10.30. -   Aby walczyć z chorobą lub jej skutecznie zapobiegać trzeba ją dobrze poznać. Nie zwlekaj. Zabierz ze sobą żonę, męża, przyjaciółkę, znajomych – zachęcają lekarze z gorzowskiego szpitala. My również zapraszamy.

(fot.WSzW)

 

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Zespół Szkół Samorządowych rozpoczął nabór na przyszły rok szkolny. Na absolwentów gimnazjum czekają liceum, technikum i szkoła branżowa. Szkoła realizuje wielki projekt unijny, więc nauka w ,,Koperniku’’ będzie bardzo atrakcyjna!

 

 

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Gotowe są już nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych. Pierwszeństwo w nich mają uczniowie, ale mieszkańcy za 2-3 zł mogą również jeździć po gminie.

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

W Urzędzie Miasta i Gminy ruszył już punkt bezpłatnych porad prawnych! Gmina bezpłatnie udostępniła powiatowi lokal na ten cel.