Lekki deszcz 26°C

Aktualności

Turniej strzelecki dla wszystkich

Zapraszamy mieszkańców na Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza, organizowany , organizowany 1 maja w Sosnach przez Ligę Obrony Kraju i Związek Żołnierzy Wojska Polskiego.

 

 

Burmistrz Dariusz Jaworski, Liga Obrony Kraju i Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zapraszają na Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Witnica, który odbędzie się 1 maja 2017 r. o godz. 12.00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Sosnach. W Turnieju oprócz osób dorosłych może brać udział również młodzież, która ukończyła 16 lat. W trakcie turnieju zostaną przeprowadzone konkurencje:

1. Strzelanie z karabinka pneumatycznego do tarczy TS-3, odległość 10 m., pozycja stojąca.

2. Rzut granatem ćwiczebnym F-1 do transzei z odległości 20 m., dla Panów i rzut piłeczką tenisową z odległości 15 m., dla Pań.

3. Rzut lotką do tarczy z odległości 6 m., z pozycji stojącej.

Planowane zakończenie turnieju godz. 18.00. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody i poczęstunek. Zapraszamy!

(fot. Mirosław Sztogryn)

 

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Zespół Szkół Samorządowych rozpoczął nabór na przyszły rok szkolny. Na absolwentów gimnazjum czekają liceum, technikum i szkoła branżowa. Szkoła realizuje wielki projekt unijny, więc nauka w ,,Koperniku’’ będzie bardzo atrakcyjna!

 

 

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Gotowe są już nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych. Pierwszeństwo w nich mają uczniowie, ale mieszkańcy za 2-3 zł mogą również jeździć po gminie.

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

W Urzędzie Miasta i Gminy ruszył już punkt bezpłatnych porad prawnych! Gmina bezpłatnie udostępniła powiatowi lokal na ten cel.