°C

Aktualności

Turniej strzelecki dla wszystkich

Zapraszamy mieszkańców na Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza, organizowany , organizowany 1 maja w Sosnach przez Ligę Obrony Kraju i Związek Żołnierzy Wojska Polskiego.

 

 

Burmistrz Dariusz Jaworski, Liga Obrony Kraju i Związek Żołnierzy Wojska Polskiego zapraszają na Turniej Strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Witnica, który odbędzie się 1 maja 2017 r. o godz. 12.00 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Sosnach. W Turnieju oprócz osób dorosłych może brać udział również młodzież, która ukończyła 16 lat. W trakcie turnieju zostaną przeprowadzone konkurencje:

1. Strzelanie z karabinka pneumatycznego do tarczy TS-3, odległość 10 m., pozycja stojąca.

2. Rzut granatem ćwiczebnym F-1 do transzei z odległości 20 m., dla Panów i rzut piłeczką tenisową z odległości 15 m., dla Pań.

3. Rzut lotką do tarczy z odległości 6 m., z pozycji stojącej.

Planowane zakończenie turnieju godz. 18.00. Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody i poczęstunek. Zapraszamy!

(fot. Mirosław Sztogryn)

 

Głosuj na siłownię dla Witnicy

Głosuj na siłownię dla Witnicy

Jest szansa na to, że Nestle ufunduje Witnicy siłownię plenerową. Musimy tylko intensywnie głosować!

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Szkoła średnia kusi atrakcyjną ofertą!

Zespół Szkół Samorządowych rozpoczął nabór na przyszły rok szkolny. Na absolwentów gimnazjum czekają liceum, technikum i szkoła branżowa. Szkoła realizuje wielki projekt unijny, więc nauka w ,,Koperniku’’ będzie bardzo atrakcyjna!

 

 

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych

Gotowe są już nowe rozkłady jazdy autobusów gminnych. Pierwszeństwo w nich mają uczniowie, ale mieszkańcy za 2-3 zł mogą również jeździć po gminie.

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

We wtorki i czwartki prawnik za darmo

W Urzędzie Miasta i Gminy ruszył już punkt bezpłatnych porad prawnych! Gmina bezpłatnie udostępniła powiatowi lokal na ten cel.