NAJLEPSZE GOSPODARSTWO EKOLOGICZNE W NASZEJ GMINIE

Gospodarstwo z Mościc docenione przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku.

Miło nam poinformować, że gospodarstwo ekologiczne Pani Anny Broniewicz z Mościc zajęło II miejsce w konkursie na najlepsze gospodarstwo ekologiczne województwa lubuskiego w roku 2022. Konkurs został zorganizowany przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku. 18 września w Kalsku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród.

Pani Anna Broniewicz oprócz prowadzenia gospodarstwa ekologicznego udziela się społecznie jako Sołtys Mościć. Pomysłowość, kreatywność oraz wspaniałe produkty ekologiczne Pani Anny Broniewicz zostały zauważone i docenione przez jury. Cieszymy się, że nagroda za zajęcie II miejsca trafiła do naszej Gminy.

Jeśli jesteś zainteresowany zdrowymi i ekologicznymi produktami spożywczymi zapraszamy na Facebook gdzie Pani Anna prowadzi stronę „EkoUprawy  u Bronisławy

Pani Annie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fot. Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku

Wielkość czcionki
Kontrast