MIESZKANIE PLUS W WITNICY

Przeczytaj całość

DWORZEC W WITNICY ZOSTANIE WYREMONTOWANY. RUSZA PRZETARG.

Przeczytaj całość

BUDUJEMY ULICĘ KOŃCOWĄ W WITNICY

Zobacz więcej

RUSZYŁ NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ

Przeczytaj całość

LICZYMY SIĘ DLA POLSKI

Przeczytaj całość

DOBRY START 300 dla ucznia

AKTUALNOŚCI

Samorząd 16 września 2021

Posiedzenie Komisji Gospodarki Komunalnej i Budżetu

Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Budżetu informuje, że w dniu 16 września 2021 roku (czwartek) o godz. 15:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy, ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6 odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki Komunalnej i Budżetu.

Samorząd 16 września 2021

Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia

Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia informuje, że w dniu 16 września 2021 roku (czwartek) o godz. 14:30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy, ul. Plac Andrzeja Zabłockiego 6 odbędzie się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia.

Ogłoszenia 15 września 2021

KOMUNIKAT – CZYSTE POWIETRZE

DOTACJE NA EDUKACYJNE KAMPANIE CROSS-MEDIOWE SKIEROWANE DO BENEFICJENTÓW PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” Od 6 do 24 września 2021 r. będzie trwał nabór wniosków o dotacje na działania, które kształtują postawy społeczeństwa w zakresie wpływu na stan jakości powietrza i zwiększają świadomość obowiązujących wymogów prawa w tym zakresie oraz dostępnych narzędzi wsparcia wymiany starych źródeł ciepła i […]

Wydarzenia 14 września 2021

STALOWE SZAFOWANIE

Adaś urodził się jesienią 2018 roku z bardzo rzadką wadą genetyczną – zespołem Crouzona. Choroba ta charakteryzuje się m.in. przedwczesnym zarastaniem szwów czaszkowych oraz deformacjami części twarzowej czaszki. Mózg Adasia, który wciąż rośnie, nie ma miejsca i rozpycha zbyt małą czaszkę. Nieprawidłowy rozwój głowy może doprowadzić do utraty wzroku, słuchu, a nawet śmierci.  Adaś przez swoją […]

Nasze sprawy 13 września 2021

ZGŁOŚ KANDYDATA NA SPOŁECZNIKA ROKU

Jeszcze tylko do środy można zgłaszać kandydatów do nagrody Społecznik Roku. Wyróżnieni otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy oraz honorowy tytuł.

Na skróty

Wielkość czcionki
Kontrast