WITNICA POMAGA UKRAINIE

Przeczytaj całość

MIESZKANIE PLUS W WITNICY

Przeczytaj całość

DWORZEC W WITNICY ZOSTANIE WYREMONTOWANY. RUSZA PRZETARG.

Przeczytaj całość

POLSKI ŁAD

Zobacz więcej

POLSKI ŁAD

Przeczytaj całość

POLSKI ŁAD

Przeczytaj całość

AKTUALNOŚCI

Wydarzenia 23 czerwca 2022

„Wakacje pod wierzbą” w Parku Narodowym „Ujście Warty”

W te wakacje Park Narodowy „Ujście Warty” przygotował liczne atrakcje. Zapraszamy na warsztaty przy Ośrodku Muzealno-Edukacyjnym w Słońsku i 3 wycieczki terenowe. A wszystko to pod nazwą „Wakacje pod wierzbą”.

Wydarzenia 21 czerwca 2022

WÓZ STRAŻACKI DLA GMINY WITNICA

21 czerwca ogłoszono czwarty już przetarg na dostawę samochodu ratowniczo-gaśniczego GBA. Trzy poprzednie zostały unieważnione ze względu na brak ofert. Ogłoszenie na zamówienie pojazdu realizowane jest w ramach projektu pod nazwą: „Wsparcie służb ratownictwa technicznego i przeciwpożarowego na terenie gmin Bytom Odrzański, Szprotawa, Sulęcin, Drezdenko, Kostrzyn nad Odrą, Nowe Miasteczko, Otyń, Szczaniec, Ośno Lubuskie, Santok […]

Ogłoszenia 20 czerwca 2022

APEL POCZTY POLSKIEJ

Poczta Polska S.A. zwraca się z apelem do mieszkańców w zakresie zamontowania w miejscu ogólnodostępnym ich posesji skrzynki oddawczej spełniającej wymagania określone w przepisach.

Wydarzenia 17 czerwca 2022

Wakacje rozpoczynamy wielką imprezą

Burmistrz Miasta i Gminy Witnica oraz dyrektor Miejskiego Domu Kultury zapraszają w dniach 17- 18 czerwca do „Parku Drogowskazów” na imprezę kulturalno- rozrywkową SPOTKANIA NA STARYM TRAKCIE.

Oświata 17 czerwca 2022

Sukcesy naszej zdolnej młodzieży

Trzy uczennice ze Szkoły Podstawowej im. Ludzi Pojednania w Witnicy zdobyły w finale wojewódzkim tytuł FINALISTY KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO, a są to: Dominika Frankowska, Zuzanna Wysoczańska oraz Kornelia Kobylańska. Sukces poprzedzony był intensywnymi przygotowaniami najpierw do etapy szkolnego, następnie powiatowego i finalnie wojewódzkiego. Dominika i Zuzanna przygotowywały się pod kierunkiem pani Agnieszki Buczmy, […]

Na skróty

Wielkość czcionki
Kontrast