Zadbaliśmy o stan dróg i drzewostan na terenie Witnicy

Pracownicy Interwencyjni i CIS wykonują w ostatnich dniach szereg prac na terenie naszego miasta.

Od kilku dni znacznie się ociepliło. Taka pogoda sprzyja różnorakim pracom porządkowym. W tym roku zima nas nie rozpieszczała. Obfite opady śniegu i utrzymujący się siarczysty mróz mocno dotknęły stan naszych dróg. Dlatego pojawiło się wiele ubytków w powierzchniach asfaltowych.

Dlatego właśnie mogli państwo w ostatnich dniach na ulicach naszego miasta spotkać pracowników interwencyjnych i pracowników Centrum Integracji Społecznej. Ci pierwsi zajmowali się łataniem dziur między innymi na ulicach: Sikorskiego, 1 Maja, Moniuszki czy Żwirowej. Natomiast pracownicy CIS zostali oddelegowani do zadbania o nasze drzewa. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc to świetny czas na przycięcie drzew. Te prace przeprowadzono na ulicach: Moniuszki, Wojska Polskiego, czy ulicy Sikorskiego. Teraz zostało tylko wypatrywać upragnionej wiosny i czekać, aż drzewa i krzewy pokryją się kwiatami i mnóstwem świeżych zielonych liści.

(fot. Mirosław Sztogryn)

Wielkość czcionki
Kontrast