Ratownicy na medal

O tym, że nasi ratownicy, czy strażacy służą nam na najwyższym poziomie, przekonaliśmy się już nie raz. Możemy być z nich dumni.

05.08.2020 roku, do mieszkanki naszej gminy znajdującej się w stanie błogosławionym rozdysponowano karetkę, na której pokładzie znajdowali się: Małgorzata  i Wiesław. Ratownicy mieli przetransportować mieszkankę naszej gminy do szpitala w Dębnie. Nic by nie było w tej historii nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dziewczynce naprawdę pospieszyło się na ten świat. Nasi ratownicy zostali zaskoczeni i musieli odebrać poród w karetce, w drodze do szpitala, a akcja była utrudniona z konieczności zachowania wszelkich restrykcji związanych z koronawirusem. Cała akcja przebiegła oczywiście pomyślnie, a nasza gmina zyskała nowa 2,5 kilogramową mieszkankę.

Burmistrz Dariusz Edward Jaworski gratuluje rodzicom zdrowej córeczki, a ratownikom serdecznie dziękuje za ich pomoc i misję, o których pewnie przekonamy się wiele razy.
Gratulujemy!!!

(fot. Mirosław Sztogryn, bakusiowo.pl)

Wielkość czcionki
Kontrast