Biblioteka zaprasza od poniedziałku

Oddział dla Dorosłych biblioteki miejskiej zostanie otwarty w poniedziałek 29 czerwca. Na czas rewaloryzacji budynku Miejskiego Domu Kultury wypożyczalnia mieścić się będzie w siedzibie Miejskich Zakładów Komunalnych przy ul. Kosynierów Mirosławskich 1.

Bibliotekarze zapraszają Czytelników od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-17.00. Przypominają również o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Niebawem zostanie również otwarty Oddział dla Dzieci i Młodzieży, który mieścić się będzie w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Ludzi Pojednania (sala nr 10).

Sprawna przeprowadzka do nowych siedzib jest zasługą pracowników robót publicznych i prac interwencyjnych pod kierownictwem p. Krzysztofa Fabijaniaka. Bibliotekarze składają podziękowania Miejskim Zakładom Komunalnym i SP nr 1 za gościnne przyjęcie. Dziękują również za wyrozumiałość Bankowi Żywności, który czasowo stracił część siedziby.

Miejmy nadzieję, że rewaloryzacja budynku Miejskiego Domu Kultury przebiegnie sprawnie. W przyszłym roku o tej porze biblioteka powinna zaprosić Czytelników do odremontowanej siedziby przy ul. Gorzowskiej 22.  Będzie dużo obszerniejsza, nowoczesna i wygodna.

(fot. Miejska Biblioteka Publiczna)

Wielkość czcionki
Kontrast