Dzień Babci i Dziadka

Grono Pedagogiczne wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim w nietypowy sposób uczcili obchody Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie klas  II, IV, VI wraz z zerówkowiczami, Dyrekcją Szkoły i wychowawcami udali się do miejscowego DPS, aby złożyć życzenia seniorkom.

Dzieci przygotowały krótki występ artystyczny, wzbogacony grą na instrumentach muzycznych w wykonaniu wychowawcy klasy VI, pana Jacka Piwkowskiego. Szczególnym zainteresowaniem Pań cieszyły się występy uczniów zerówki i klasy II, którzy dzielnie radzili sobie z tremą i śpiewająco złożyły życzenia widowni.

Na zakończenie uczniowie wręczyli seniorkom własnoręcznie przygotowane laurki. Panie otrzymały również słodkie upominki w postaci ciast upieczonych przez Dyrekcję i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim. Dużym zaskoczeniem były dla uczniów otrzymane pamiątki. Odwiedzinom towarzyszyła przemiła atmosfera oraz wzruszenie Pań. Można mieć nadzieję, że tak piękna inicjatywa stanie się kolejną chlubną tradycją Szkoły Podstawowej w Kamieniu Wielkim.

(fot. SP Kamień Wielki)

Wielkość czcionki
Kontrast