Nasi prowadzą!

Koło Gospodyń Wiejskich z Mościc prowadzi w plebiscycie ,,Gazety Lubuskiej” na Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Nasi rolnicy i gospodynie prowadzą jeszcze w dwóch innych kategoriach plebiscytu. Głosowanie trwa do 30 września.

W ramach plebiscytu Gazety Lubuskiej ,,Mistrzowie Agro”, trwa głosowanie na Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Aktualnie odbywa się powiatowy etap plebiscytu. Na 1 miejscu jest KGW w Mościcach, a na 3 miejscu – KGW w Kamieniu Małym. Na głosy czekają też inne Koła z naszej Gminy. Głosy można oddawać na dwa sposoby. Pierwszy to wysłanie smsa na numer 72355 o treści KGW Kamień Mały – ZGK.7; KGW Sosny – Dzieduszyce ZGK.16; KGW Mościczki – ZGK.12; KGW Mościce – ZGK.11;KGW Dąbroszyn – ZGK.4. SMS kosztuje 2,46 zł z vat. Drugi sposób to głosowanie przez internet tzw. kredytami. Kredyty, czyli punkty dostaje się za wykupienie prenumeraty cyfrowej wersji Gazety Lubuskiej na 5, 10 lub 50 dni. Za każdy dzień wykupionej prenumeraty otrzymuje się 1 kredyt, a każdy kredyt to 1 głos w plebiscycie.

Ponadto konkurs prowadzony jest również w kategorii Sołtysa Roku. Tu zgłoszono Leszka Jakubowskiego (Świerkocin), który aktualnie prowadzi, Urszulę Czerniecką z Krześniczki (obecnie 2 miejsce), Natalię Zwierzchowską z Dąbroszyna (3 miejsce), Krzysztofa Habaja z Kamienia Wielkiego (5 miejsce) oraz Izabella Wawrzyniak z Białczyka (czeka na głosy). W kategorii Rolnik Roku można oddać głos na Michała Hładkiego z Kamienia Wielkiego (aktualnie 6 miejsce) i Zbigniewa Kołoszyca oraz Rafała Ławniczaka (ex aequo 13 miejsce). w kategorii Gospodyni Roku prowadzi Emilia Straus (Kamień Mały), a do głosowania zgłoszono również Renatę Kononowicz z Dąbroszyna (nie ma jeszcze głosów). W głosowaniu na Sołectwo Roku drugie miejsce zajmuje Kamień Wielki, a pozostałe nasze sołectwa czekają na głosy.

Głosowanie będzie trwać do 30 września, do godz. 22:30. Informacji o plebiscycie udziela Weronika Kłapouszczak, tel. 519 503 561 (pn.-pt., w godz. 9-16), e-mail: plebiscyt@gazetalubuska.pl. Więcej na temat plebiscytu, w tym informacje, jak głosować na sołtysów, gospodynie, rolników i sołectwa, znajdziemy pod linkiem https://gazetalubuska.pl/p/mistrzowie-agro-2019,1005289/. Głosujmy na naszych!

(fot. KGW Mościce)

Wielkość czcionki
Kontrast