Licytuj dla Sebastiana

II Witnicka Masa Rowerowa to nie tylko rajd i sprzedaż słodkości. Podczas imprezy będziemy też licytować atrakcyjne fanty. Oto, co można wylicytować.

Rodzina i przyjaciele Sebastiana Krawczyńskiego, na pomoc któremu zbieramy pieniądze podczas II Witnickiej Masy Rowerowej, przekazali fanty przeznaczone do licytacji podczas imprezy. Jedną z atrakcji jest zdjęcie Roberta Lewandowskiego z jego autografem.  Cena wywoławcza – 10 zł. Salon Nefrisa Make Up przekazał voucher na lekcję makijaż na potrzeby własne. Na tej lekcji nauczysz się jak profesjonalnie wykonać sobie perfekcyjny makijaż krok po kroku dzienny jak i wieczorowy. Poznasz m.in. takie sekrety jak konturowanie twarzy na sucho i mokro jak i rozświetlenie. Lekcja makijażu odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Cena wywoławcza – 199 zł.

Wylicytować można także jeden z dwóch zestawów do bram firmy Came. Nowy zestaw do bram Came BXV Safe z pilotem Came Space jest napędem przeznaczony do bram przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 800 kg. Cena wywoławcza – 900 złotych. Natomiast nowy zestaw do bram Came Krono Plus z pilotem Came Space jest kompletnym gotowym do samodzielnego montażu zestawem przeznaczonym do bram 2-skrzydłowych o maksymalnej szerokości skrzydła 3 m. Maksymalna głębokość osadzenia zawiasu – do 6 cm. Cena wywoławcza – 1200 złotych.
Gabinet Kosmetyczny Pani Agnieszki Świerniak przekazał do licytacji zabieg dedykowany dla osób z nadmiarem naskórka na stopach czyli rogowaceniem, odciskami, modelami.  To idealny zabieg dla naszych stóp przed zbliżającym się latem. Zabieg do zrealizowania w Gabinecie Kosmetycznym w Nowinach Wielkich. Cena wywoławcza – 150 zł. Studio fotograficzne Pani Joanny Traczewskiej zaoferowało natomiast voucher na profesjonalną sesję zdjęciową. Voucher obejmuje 10 wyretuszowanych zdjęć wysłanych drogą elektroniczną plus odbitki tych samych zdjęć w rozmiarze 15×23 cm. Voucher może być wykorzystany na sesję dziecięcą (nie obejmuje sesji noworodkowej), rodzinną, kobiecą, ciążową w studio lub w plenerze, po uzgodnieniu z fotografką. Termin ważności Voucheru to 6 miesięcy. Cena wywoławcza – 100 zł.
Przedmiotem licytacji jest też voucher na makijaż permanentny brwi u Pani Marty Smędry w Studio Beauty. Metoda, jaką zostanie wykonany, będzie indywidualnie dobrana do osoby, która wylicytuje voucher. Cena wywoławcza – 550 zł. Wylicytować można również voucher na tort do 4 kg na dowolną okazję. Termin smak i dekoracja do uzgodnienia.
Cena wywoławcza – 30 złotych

Zapraszamy do licytacji w dniu imprezy, tj. 27 kwietnia w Parku Drogowskazów. Przede wszystkim zapraszamy jednak do czynnego udziału w II Witnickiej Masie Rowerowej – na rowerze, biegowo lub z kijkami nordic walking. Początek imprezy o godz. 8.00, a start na pierwsze trasy o godz. 10.00. Dołączcie do nas!
(fot. UMiG)

dav

 

Wielkość czcionki
Kontrast