Zagra Dobre Kino

Dobre Kino pokaże filmy w Witnicy już drugi raz w tym miesiącu. 31 marca w Regionalnym Centrum Ratownictwa będzie można obejrzeć aż trzy filmy.

Miejski Dom Kultury zaprasza na kolejne projekcje kinowe najnowszych filmów w Regionalnym Centrum Ratownictwa. 31 marca o godz. 15.00 kino wyświetli film animowany ,,Corgi. Psiak królowej”. Tytułowy psiac rasy corgi to Rex, nieziemsko rozpuszczony, śliczny, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

O godz. 17.00 będzie zaś można obejrzeć komedię romantyczną ,,Całe szczęście” z Piotrm Adamczykiem i Romą Gąsiorowską. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Ostatnim seansem Dobrego Kina – o godz. 19.00 – będzie komedia  ,,Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. To kolejna kontynuacja kultowej komedii sprzed lat. 30 lat po tym, jak matka i żona wytargały docenta Wolańskiego za ucho, a Kasia , dowiedziawszy się o ciąży, zapłakała nad swym losem, nadszedł czas na dopisanie dalszego ciągu historii. Dopisała go znana twórczyni seriali telewizyjnych Ilona Łepkowska. Kasia nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin. Z Holandii, dokąd wyjechał na studia, może i nie przywiózł dyplomu, ale w głowie ma gotowy biznesplan, a w bagażniku zapas sadzonek. Nie bardzo legalnych sadzonek… Autorzy komedii starali się dopasować historię pierwszego filmu do czasów współczesnych, a jak to wyszło – ocenią widzowie.

Bilety w cenie – 14 zł ulgowy i 16 zł normalny – można nabyć przed seansem, podobnie jak popcorn i napoje gazowane. Zapraszamy!

(fot. MDK)

Wielkość czcionki
Kontrast