Jak zdobyć pieniądze z UE

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. Tematem będą fundusze europejskie dla firm chcących wyjeżdżać na targi, misje gospodarcze i promować swoje produkty za granicą.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na targi, misje gospodarcze i promocję produktów za granicą”, które odbędzie się 14 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 8, parter).

Podczas spotkań przekazane zostaną informacje, dotyczące możliwości pozyskania środków bezzwrotnych na sfinansowanie udziału w targach i misjach gospodarczych oraz poruszone zostaną zagadnienia związane z promocją produktu za granicą. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Na spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim można się zgłaszać do 13 lutego 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377. Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod następującym linkiem:

http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=307281 (dot. spotkania w Gorzowie Wielkopolskim). O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

(fot. PIFE)

Wielkość czcionki
Kontrast