Mieszkania na sprzedaż

Rozwija się rynek komercyjnych mieszkań w Witnicy. Jeden budynek wielorodzinny już powstał, drugi ma być dobudowany w najbliższej przyszłości.

Wciąż są wolne mieszkania do kupieniu w apartamentowcu przy ul. Traugutta w Witnicy. Firma Pana Marka Rackiewicza wybudowała blok wielorodzinny na bazie niedokończonej siedziby banku i z 19 lokali sprzedała już 12. 3 mieszkania są zarezerwowane, a 4 można jeszcze kupić. Lokale mają wielkość od 37 do 64 m.kw. i są do własnego wykończenia, a deweloper pomaga klientom w załatwieniu kredytu hipotecznego.  Szczegółowe informacje na temat możliwości kupna mieszkań można zdobyć na stronie http://www.apartamentywitnica.com.pl.

Podobną inwestycję zamierza realizować firma Propertum sp. z o.o. sp. k., która kupiła niedokończoną budowę bloku wielorodzinnego przy ul. Ogrodowej w Witnicy. Inwestor dokończy obiekt i chce sprzedać lokale mieszkalne, które w nim urządzi. Ruszyła już sprzedaż mieszkań i garaży. Cena metra kwadratowego mieszkania zaczyna się od 3700 zł. W bloku planowanych jest 28 mieszkań, 16 garaży, piwnice i miejsca parkingowe. Budynek będzie monitorowany. Mieszkania mają od 30 do 60 m.kw. Firma oferuje pomoc w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Dla zainteresowanych deweloper podaje numer telefonu kontaktowego: 727 660 660.

(fot. materiały udostępnione)

Wielkość czcionki
Kontrast