Ferie od poniedziałku

Już w najbliższy poniedziałek ruszają ,,Kosmiczne Ferie” w Witnicy. Poprowadzi je Miejski Dom Kultury. Udział w zajęciach i wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Ferie w MDK będą się odbywać w dniach 14-18 stycznia, codziennie od 11.00 do 13.00. Program jest bardo ciekawy.  W poniedziałek przyjedzie do Witnicy Astro Park, w którym będzie można prowadzić obserwacje kosmosu. Na wtorek zaplanowano zajęcia Zumba Kids, a w środę odbędzie się Dzień Muzyczny. W czwartek organizatorzy przewidzieli Dzień Kreatywnej Plastyki. a zwieńczeniem ferii będzie piątkowy Bal Przebierańców.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Dodatkowo dzieci z sołectw dowiozą specjalne autobusy. Uwaga! Zmienił się rozkład jazdy tych autobusów – zamieszczamy go poniżej. Rozkład jazdy autobusów jest też dostępny u pań świetliczanek w świetlicach środowiskowych w sołectwach.

Rodzice mogą zapisywać dzieci z Witnicy w Miejskim Domu Kultury osobiście. Także w MDK można pobrać deklaracje uczestnictwa w feriach (wypełnienie deklaracji i podpis rodzica jest warunkiem zapisania dziecka na zajęcia). Natomiast dzieci z sołectw mogą się zapisać u swoich świetliczanek i od nich mogą pobrać deklaracje uczestnictwa. Więcej informacji można znaleźć na facebookowej stronie MDK, informacji udziela także animator MDK Jakub Korżyński pod nr. tel. 796 156 656. Zapraszamy!

(fot. MDK)

Wielkość czcionki
Kontrast