Dziś gra Dobre Kino

Dobre Kino już dziś gra w Witnicy. W Regionalnym Centrum Ratownictwa będzie można obejrzeć animowanego ,,Grincha” i komedię romantyczną ,,Miłość jest wszystkim”.

Dzisiaj jak co miesiąc zapraszamy na projekcje kinowe najnowszych filmów w Regionalnym Centrum Ratownictwa. Tym razem odbędą się aż cztery seanse. O godz. 14.00 i 16.00 kino wyświetli film ,,Grinch”. Tytułowy stwór znów powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny świąteczny czas. Mieszkańcy Ktosiowa z niecierpliwością oczekują Białego Bożego Narodzenia, najpiękniejszego czasu w roku. I tylko on, zielony i brzydki Grinch, nie znosi świąt i zrobi wszystko, by je zepsuć.

O godz. 18.00 i 20.00 będzie zaś można obejrzeć film „Miłość jest wszystkim”. To komedia romantyczna idealna na święta. Reżyser Michał Kwieciński zgromadził takich aktorów jak: Agnieszka Grochowska, Joanna Kulig, Eryk Lubos czy Jan Englert, których zobaczymy na ekranie w zaskakujących rolach. Akcja komedii rozgrywa się w Gdańsku. Dla bohaterów trwa trudny okres przedświąteczny. Kłótnie, zdrady, rozstania, strach przed rodzącym się uczuciem – czy uda się przeżyć spokojnie święta? Nagle pojawia się niezwykły święty Mikołaj, który całkowicie odmieni życie postaci…

Bilety w cenie – 14 zł ulgowy i 16 zł normalny – można nabyć przed seansem, podobnie jak popcorn i napoje gazowane. Zapraszamy!

(fot. MDK)

Wielkość czcionki
Kontrast