Nowe lampy w sołectwach

Więcej światła w sołectwach! Gmina zamontowała nowe lampy w Pyrzanach, a wkrótce założy kolejne oprawy oświetleniowe w Sosnach i Starych Dzieduszycach. Jedna latarnia doświetli też ważne przejście przez ulicę w Witnicy.

W Pyrzanach zamontowano 6 nowych opraw oświetleniowych. Kilka z nich zawisło na słupach, na których dotąd nie było latarni. Miejsca ich montażu uzgodniły wspólnie władze gminy, sołtys Izabela Araszczuk i przedstawiciele firmy Enea. Lampy już świecą, w Pyrzanach jest jaśniej! – Na tym nie koniec, gdyż jest jeszcze kilka miejsc, w których należy postawić słupy oświetleniowe i lampy. Mamy nadzieję, ze nastąpi to w najbliższej przyszłości. Dziękujemy Burmistrzowi Dariuszowi Jaworskiemu oraz formom Enea i Royal – mówi pani sołtys.

Zakup i montaż lamp dofinansowano z wolnych środków na to zadanie. Wkrótce zostaną też założone nowe oprawy oświetleniowe w Starych Dzieduszycach i Sosnach. Jedna lampa doświetli także słabo widoczne przejście dla pieszych przy ul. Gorzowskiej, między Browarem a siedzibą szkoły nauki jazdy.

(fot. Izabela Araszczuk)

Wielkość czcionki
Kontrast