Miły jubileusz

Pani Katarzyna Kotecka obchodzi jubileusz 20-lecia pracy zawodowej. Z tej okazji Burmistrz Dariusz Jaworski wręczył nagrodę pani kierownik Domu Dziennego Pobytu ,,Senior – Wigor”.

Pani Katarzyna Kotecka pracę zaczęła w 1998 r. i od początku pracuje w instytucjach sfery społecznej. Jest terapeutką zajęciową, ukończyła studia z pedagogiki i z edukacji opiekuńczo – wychowawczej. Karierę zaczynała w Warsztatach Terapii Zajęciowej DPS w Kamieniu Wielkim, potem pracowała w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej i Środowiskowym Domu Samopomocy.

Od ponad roku jest kierownikiem nowo powstałego Domu Dziennego Pobytu ,,Senior – Wigor” w Witnicy. Dom rozwinął swoją działalność, ma nadkomplet chętnych, pozyskuje ministerialne dotacje na bieżącą działalność, a pensjonariusze domu założyli nawet chór, który niedawno wystąpił przed szefami jednostek sfery społecznej z całego województwa na spotkaniu z wojewodą. Pani Katarzyna prywatnie pasjonuje się filmem, muzyką i decoupage.

Z okazji jubileuszu Burmistrz Dariusz Jaworski wręczył jej nagrodę, przewidzianą ustawą o pracownikach samorządowych, oraz kwiaty. Gratulujemy pani kierownik tego pierwszego jubileuszu i życzymy dalszej owocnej pracy na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Witnica oraz satysfakcji i radości w życiu osobistym.

(fot. Mirosław Sztogryn)

Wielkość czcionki
Kontrast