Zgłoś pracę do konkursu

Czekamy na pierwsze prace w konkursach Konstruktorów, Plastyków i Reżyserów, z okazji zbliżającego się święta miasta – Spotkań na Starym Trakcie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe.

Miejski Dom Kultury w Witnicy zaprasza wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych mieszkańców Gminy Witnica do udziału w konkursie pt. „Zabawy z wyobraźnią – Konstruktor”, podczas którego uczestnicy mają wyjątkową i niepowtarzalną okazję zaskoczyć wszystkich umiejętnością improwizacji, pomysłowością oraz wyczuciem muzycznym. Przedmiotem konkursu jest własnoręcznie stworzenie unikatowej instalacji muzycznej, która musi wydawać ciekawe dźwięki i powinna mieć swoją nazwę. Organizatorzy nie narzucają żadnych ograniczeń co do techniki pracy, więc warto wyzwolić swoją wyobraźnię i do dzieła! Na prace MDK czeka do 14 czerwca 2018 r.

Zapraszamy też wszystkich mieszkańców Gminy Witnica do wzięcia udziału w konkursie „Zabawy z wyobraźnią – Plastyk”, którego przedmiotem jest  plastyczna karykatura największej gwiazdy tegorocznych Spotkań Na Starym Trakcie – SŁAWOMIRA. I w tym przypadku MDK nie narzuca  żadnych ograniczeń co do techniki pracy. Prace można nadsyłać lub dostarczać do 14 czerwca 2018 r.

Trzeci konkurs to „Zabawy z wyobraźnią – Reżyser”. Chcesz pokazać swoją wyobraźnię? Chcesz przeżyć przygodę? Jeśli tak, to załóż ekipę filmową, nakręć film i weź udział w konkursie filmowy. Stwórzcie swój teledysk do wybranego utworu Sławomira (2-3 Minuty). Konkurs skierowany jest do amatorów, którzy często zaskakują sztuką improwizacji, pomysłowością oraz wyczuciem. Termin nadsyłania prac mija 14 czerwca 2018 r.

Wszystkie prace można nadsyłać na adres: Miejski Dom Kultury , ul. Gorzowska 22, 66-460 Witnica, z tytułem konkursu na kopercie lub informacją umieszczoną na pracy konkursowej. Należy też załączyć swoje dane personalne i numer telefonu kontaktowego. Więcej szczegółów o konkursach można zasięgnąć w MDK osobiście, pod numerem tel. (95) 751 52 07 lub przez e-mail organizacja@mdk.witnica.pl.

Poniżej zamieszczamy regulaminy konkursów.

(fot. Kurpisz Impresariat)

POBIERZ ZAŁĄCZNIKI:

REGULAMIN glejtu konstruktorów

REGULAMIN glejtu plastyków

REGULAMIN glejtu reżyserów

Wielkość czcionki
Kontrast