Kulinarne ,,wariacje”

Rok szkolny zbliża się do końca, więc i warsztaty kulinarne prowadzone w Szkole Podstawowej nr 2 trzeba było zakończyć. Pomysł prowadzenia takich zajęć w bieżącym roku szkolnym okazał się strzałem w dziesiątkę.

Uczestnicy ,,wariacji” przychodzili na warsztaty bardzo chętnie i z wielkim zapałem wykonywali wymyślone przez prowadzące potrawy. Dzieci nie mogły się doczekać kolejnych spotkań i często dopytywały o kolejny termin.  Ostatecznie trzeba było jakoś z pompą ,,wariacje kulinarne” zakończyć. Na zajęciach, które odbyły się 6 czerwca, dzieci wykonały swoją kulinarną książeczkę, do której będą mogły wpisywać lub wklejać interesujące dla nich przepisy. Książeczka podzielona jest na kilka działów, posiada barwną okładkę, jest połączona wstążeczką. Bardzo przypadła małym kucharzom  do gustu, bo sami ją wykonali i ozdobili.

To nie był koniec niespodzianek. Wszyscy uczestnicy otrzymali także certyfikaty ze zdjęciem potwierdzające ich uczestnictwo w zajęciach. A na pamiątkę  piękny upominek. I on właśnie wywołał w ustach dzieci wielkie WOW! nie spodziewały się takiej pamiątki. A fundatorem tej nagrody jest witnicka firma PHU Beata Mielec, której nauczyciele serdecznie dziękują w imieniu swoim oraz uczniów.

(fot. SP nr 2 w Witnicy)

Wielkość czcionki
Kontrast