Odlotowy Piknik Majowy

Burmistrz Dariusz Jaworski i Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Witnicy Tomasz Wysoczański zapraszają mieszkańców naszej gminy 26 maja na Pierwszy Odlotowy Piknik Majowy. Program imprezy jest bardzo ciekawy!

Z okazji Dnia Mamy Burmistrz Dariusz Jaworski przygotował atrakcję dla mieszkańców. Po raz pierwszy w Witnicy odbędzie się impreza z jednostkami latającymi różnego typu. Będzie też zlot pojazdów militarnych, pokazy grupy rekonstrukcyjnej i wyścigi Wrak Race. Oczywiście nie zabraknie dobrze zaopatrzonej gastronomii, witnickiego piwa, waty cukrowej i innych smakołyków a także zamków dmuchanych i dobrej muzyki.    Wieczorem w wielkim Finale, równie wielki Balon napełniony gorącym powietrzem będzie do dyspozycji uczestników Pikniku przez dwie godziny. Impreza rozpocznie się przy hangarze lotniczym przy ul. Osiedle Zachodnie (wjazd do Witnicy od strony Kostrzyna) o godz. 14.00 i potrwa do godz. 22.00. Wyścigi Wrak Race odbędą się nieopodal, na terenach przy ul. Stalowej.

Zapraszamy całe rodziny, szczególnie mamy, na które tego dnia będą czekać specjalne niespodzianki, oraz najmłodszych, dla których tego dnia dmuchane zamki będą darmowe. Wkrótce zdradzimy kolejne szczegóły imprezy. Do zobaczenia na lądowisku przy hangarze!

(fot. MDK)

Wielkość czcionki
Kontrast