Nabór do żłobka rozstrzygnięty

W związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO) wyniki naboru do Żłobka ,,Radosny Maluszek” nie mogą być opublikowane na tablicy ogłoszeń czy też w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta i Gminy Witnica. Dyrekcja zaprasza zainteresowanych do siedziby Żłobka.

Komisja rekrutacyjna zdecydowała już o przyjęciu dzieci na nowy rok szkolny do Żłobka ,,Radosny Maluszek”. Wyniki nie mogą jednak być podane do wiadomości publicznej ze względu na wchodzące dziś w życie przepisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO). – Prosimy rodziców, którzy składali wnioski, o sprawdzenie wyników w gabinecie dyrektora żłobka, od poniedziałku 28 maja w godzinach pracy placówki – mówi dyrektor żłobka Tamara Rupniak. Rodzice dzieci, które zostały przyjęte do żłobka na rok szkolny 2018/2019, zobowiązane są do podpisania umowy do dnia 15.06.2018 r. Nie podpisanie umowy w tym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją miejsca w żłobku.

Jednocześnie informujemy, że na nowy rok szkolny w zakończonym naborze było jeszcze 10 wolnych miejsc, zaś chętnych zgłosiło się 16 osób.  Burmistrz Dariusz Jaworski uzgodnił z instytucjami nadzorującymi opiekę żłobkową dwa dodatkowe miejsca. Żłobek pomieści więc od września 50 dzieci. Cztery osoby pozostaną na liście oczekujących, w razie rezygnacji osób zakwalifikowanych przez komisję.

(fot. Mirosław Sztogryn)

Wielkość czcionki
Kontrast