Głosujmy na nasze Przedszkole!

Przedszkole Miejskie ,,Bajka’’ w Witnicy zostało zgłoszone do plebiscytu organizowanego przez „Gazetę Lubuską” – PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018. Zapraszamy do głosowania!

Gazeta Lubuska rozpoczęła plebiscyt ,,Przedszkole na medal’’. Rodzice przedszkolaków z Witnicy zgłosili do konkursu Przedszkole Miejskie ,,Bajka’’ Aktualnie witnicka placówka jest na 6. miejscu w głosowaniu esemesowym. – Nominacja naszej placówki przez rodziców przedszkolaków świadczy o Ich zadowoleniu z jakości naszej pracy. Dziękując za ten wyraz zaufania pragniemy prosić wszystkich przyjaciół naszego przedszkola o głosowanie na naszą placówkę – mówią wychowawczynie przedszkolaków. Na najlepsze przedszkola czekają atrakcyjne nagrody. Głosować na witnickie przedszkole można, wysyłając sms o treści GLP.209 pod numer 72355 (koszt smsa 2,46 zł z VAT). Głosowanie trwa do środy 23 maja do godz. 20.00. Szczegółowych informacji o plebiscycie udziela Anna Wańczko, tel. (512) 212 960, email plebiscyt@gazetalubuska.pl. Informacje o plebiscycie można również znaleźć pod linkiem:  http://www.gazetalubuska.pl/plebiscyty/a/przedszkole-na-medal-przedszkole-roku-2018-powiat-gorzowski-i-strzeleckodrezdenecki-aktualne-wyniki,13093837/.

(fot. Mirosław Sztogryn)

Wielkość czcionki
Kontrast