Wyprawka czeka na rodziców

Burmistrz Dariusz Jaworski odwiedził małą Gabrysię, nową mieszkankę naszej Gminy i przekazał jej wyprawkę. Zapraszamy kolejnych młodych rodziców do udziału w akcji ,,Wyprawka Burmistrza dla nowych mieszkańców Gminy”.

Gabrysia mieszka w Boguszyńcu i ma już 8 miesięcy. Burmistrz Dariusz Jaworski odwiedził ją wczoraj w ramach akcji ,,Wyprawka Burmistrza”.  Ma to być wsparcie młodych rodziców z naszej gminy, bo im jest nas więcej, tym gmina jest silniejsza. Burmistrz pozyskał kilku sponsorów, którzy ufundowali pieluchy i kosmetyki do pielęgnacji małych dzieci. Rodzice maluszków urodzonych w 2017 i 2018 r., którzy zgłoszą się do nas, dostają tę wyprawkę za darmo. – Cieszy nas każdy nowo narodzony mieszkaniec gminy. Chcemy, aby dzięki temu Witnica i sołectwa rosły w siłę. Będę wspierał młodych rodziców z naszej gminy – mówi Burmistrz. Dlatego prezentem dla rodziców jest także gustowny śliniaczek z wyhaftowanym logo Gminy.

Wyprawkę może otrzymać każdy nowo narodzony mieszkaniec (zameldowany na terenie gminy) – wystarczy tylko, że rodzice zgłoszą taką chęć. Wyprawkę odebrało już kilka rodzin, dziś Burmistrz odwiedzi następnego maluszka. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr. tel. (95) 721 64 83 lub e-mail promocja@witnica.pl, aby umówić dogodny dla Państwa termin przekazania wyprawki przez Burmistrza. Prosimy przy tym o podanie danych dziecka i numeru kontaktowego do rodziców. Zapraszamy!

(fot. Mirosław Sztogryn)

Wielkość czcionki
Kontrast