Ferie już trwają!

Ponad 120 dzieci przyszło pierwszego dnia ferii na zajęcia w Miejskim Domu Kultury. Zapraszamy wszystkie dzieci do MDK przez najbliższe dwa tygodnie!

Poniedziałek był Dniem Hip-Hopu. Instruktor MDK Sebastian Karlik wraz z prowadzoną przez siebie grupą Born To Fly przygotował wiele ciekawych zabaw, elementów tańca hip-hop oraz pokaz tańca. Dzieci ochoczo brały udział w ćwiczeniach i tańcach. Oczywiście kto nie chciał, mógł robić coś innego. Do dyspozycji dzieci był stół pingpongowy i piłkarzyki, młodzież grała też w szachy i warcaby. Nie zabrakło słodyczy i napojów. Wiele dzieci przyjechało też z sołectw – Burmistrz Dariusz Jaworski zapewnił autobus, który codziennie będzie przywoził na zajęcia i odwoził do domu dzieci z wszystkich wiosek w naszej gminie.

Film z pierwszego dnia ferii w Witnicy można obejrzeć pod linkiem www.facebook.com/e.sz.m.sz/videos/1608611465889552/. Dziś MDK przygotował Dzień Muzyczny, a jutro – Dzień Bajkowy, z projekcjami filmów animowanych dla dzieci w Regionalnym Centrum Ratownictwa. Burmistrz Dariusz Jaworski i Dyrektor MDK Tomasz Wysoczański zapraszają wszystkie dzieci z naszej gminy do udziału w Gminnych Feriach 2018!

(fot. Mirosław Sztogryn)

Wielkość czcionki
Kontrast